iPhone 11 Pro Max 64Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 5210 L ne muaj.
  • Display Size: 6.5 inches
  • RAM: 4GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 3969 mAh
  • Memoria: 64GB
  • Garancia: 6 Muaj
  • Procesori: Apple A13 Bionic (7 nm+)

75,000L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone 11 Pro Max nje nga smartphonet e teknologjise se fundit, i lancuar nga kompania Apple ne 10 Shtator 2019. Telefoni vjen me nje ekran 6.50 inc me rezolucion 1242 x 2688 pixels dhe Super Retina XDR OLED, HDR10.

11 Pro Max fuqizohet nga procesori A13 Bionic i cili i jep nje performace te shpejte dhe mjaft produktive. I krijuar nga gorrilla glass dhe korniza stainless steel ben qe ky telefon te jete mjaft rezistent.

Si cdo smartphon i Apple dhe 11 Pro Max vjen vetem me nje SIM cart.

Ai vjen i lancuar ne kater colore: Gold,Silver,Space Gray,Midnight Green.