Na Kontaktoni

Për cdo pyetje apo kërkesë që mund të keni na kontaktoni duke plotësuar formën e kontaktit më poshtë
dhe stafi jone do tju ktheje pergjigje ne kohë rekord.

Zyra Qëndrore

Rruga e Kavajes
Perballe Policise Bashkiake,
Tirane, Albania

Orari i Punës

  • Hënë:9-7 PM
  • Martë:9-7 PM
  • Mërkurë:9-7 PM
  • Enjte:9-7 PM
  • Premte:9-7 PM
  • Shtunë:9-7 PM
  • Djelë:9-7 PM

Karriera

Nëse jeni të interesuar të bëheni pjesë e stafit të Redline Electronics,na dërgoni email të dhenat tuaja në: [email protected]