-6,500L

Samsung Note 20 Ultra 256Gb Used

  • Display Size: 6.9 inches
  • RAM: 12GB
  • Rear Camera: 108MP
  • Front-facing Camera: 10MP
  • Kapaciteti i baterisë: 4500mAh
  • Memoria: 256 GB
  • Garancia: 6 Muaj
  • Procesori: Octa-core (6)

Çmimi origjinal qe: 48,000L.Çmimi i tanishëm është: 41,500L.

Përshkrim

Note 20 Ultra eshte prodhim i dates 5 gusht 2020. Telefoni vjen me nje ekran 6.9 inch me rezolucion 1440×3088 pixels.  Note 20 Ultra fuqizohet nga nje procesor 1×3.0 GHz octa-core. Ai vjen me 12 RAM. Ky telefon me sistem Android ka nje bateri 4500mAh. Gjithashtu mundeson opsionin Fast Charging .

Samsung Note 20 Ultra ka nje memorie 256 GB .Ky smartphone eshte dual-Sim

Samsung Note 20 Ultra vjen i lancuar ne 3 ngjyra : Bronze,i Zi dhe i Bardhe.