Scooter Xiaomi Essential

Bli me Keste duke filluar nga 1830 L ne muaj.
 • Shpejtësia maksimale: 20 kmh
 • Gama: 20 km
 • Qendra e përparme e motorëve: BLDC
 • Fuqia: 250 W reale, 500 W maksimumi
 • Këndi i ngjitjes: 10 °
 • Bateria: 183 Wh, 36 V
 • Lloji i baterisë: smart BMS
 • Koha e karikimit: 3.5 h
 • Mbrojtja nga depërtimi: (IP) IP54
 • Pesha: 12 kg
 • Kufiri i peshës: 100 kg
 • Madhësia e gomave: 8.5 inç
 • Lloji i gomave kundër shpërthimit: pneumatik
 • Presioni i gomave: 50 psi
 • E palosshme: po
 • Materiali i ndërtimit: aliazh alumini i shkallës së hapësirës ajrore
 • Frenat para elektronike + disku mbrapa, KERS ABS E-ABS
 • Dritat: Feneri 2W + drita e frenave + reflektorët
 • Garancia: 6 muaj
 • Dimensionet e palosura: (L * P * H) 108 cm * 43 cm * 49 cm
 • Dimensionet e shpalosura: (L * P * H) 108 cm * 43 cm * 114 cm

40,000L

Bli me Keste IUTE

Përshkrim

Xiaomi Essential është një skuter i shkëlqyeshëm me buxhet, që ofron cilësi solide dhe vlerë për paratë. Me një shpejtësi maksimale prej 20 km / 12,5 mph, një distancë prej 20 km / 12,5 mi, frena të dyfishta, goma të mbushura me ajër 8,5 inç dhe me peshë vetëm 12 kg / 26,5 lbs, është skuteri i përsosur i nivelit fillestar. Është i shkëlqyeshëm si për fillestarët ashtu edhe për udhëtarët më me përvojë, dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që kërkon një skuter portativ e të lehtë që përshtatet kudo dhe është i lehtë për t’u bartur.Skuteri përdor shumë mirë përvojën e fituar nga modelet e tjera të Xiaomi.