Scooter Xiaomi 1S

 • Shpejtësia maksimale: 25 km/h
 • Ngarkesa maksimale: deri në 100 kg
 • Largësia: 45 km
 • Fuqia: 300 W
 • Këndi maksimal i ngjitjes: 20°
 • Fuqia maksimale: 600 W
 • Mbrojtja nga uji: IP54
 • Gomat: 8.5″
 • Distancat e frenimit: 11.43 m
 • Bateria: 12400 mAh, 474 Wh
 • Koha e karikimit: 8-9 orë
 • Temperatura e punës: -10 deri + 40 °C
 • Temperatura e ruajtjes: -20 deri + 45 °C
 • Përputhshmëria: Android 4.3, iOS 9.0 dhe më lart
 • Bluetooth 4.1 dhe më lart
 • Përmasat: 118×113×43 cm
 • Pesha: 14.2 kg
 • Garancia: 6 muaj

42,500L

S’ka stok

Përshkrim

Xiaomi Scooter Pro 2 është një automjet i gjeneratës së re që do të sigurojë një udhëtim të rehatshëm nëpër qytet. Kjo pajisje inovative është ideale për njerëzit me një mënyrë jetese aktive që duhet të lëvizin shpejt nga një vend në tjetrin. Ky skuter elektrik do të bëhet transporti juaj i preferuar me të cilin mund të lëvizni kudo nëpër qytet brenda pak minutash. Ngarkimi i plotë i baterisë së pajisjes do të zgjasë për një ditë të tërë drejtimi. Përveç kësaj, skuteri ka një dizajn të palosshëm, i cili e bën të lehtë transportin e tij në transportin publik ose privat. Skuteri është i pajisur me goma pneumatike, të cilat karakterizohen nga vetitë e thithjes së goditjeve. Ai eliminon shqetësimin e ngasjes në sipërfaqe të papërsosura rrugore.