-4,500L

Samsung S20 Plus 256GB Used

  • Display Size: 6.2 inches
  • RAM: 8GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 10MP
  • Kapaciteti i baterisë: 4000mAh
  • Memoria: 128 GB
  • Garancia: 6 Muaj
  • Procesori: Octa-core (6)

35,500L

Përshkrim

Samsung S20 eshte prodhim i dates 11 Shkurt 2020.Telefoni vjen me nje ekran 6.2 inch me rezolucion 1440×3200 pixels. S20 fuqizohet nga nje procesor 2×2.73 GHz. Ai vjen me 8RAM. Ky telefon me sistem Android ka nje bateri 4000mAh. Gjithashtu mundeson opsionin Fast Charging.                                                                                                                                                     

Samsung S20 ka nje memorie 128 GB. Ky smaertphone eshte dual-Sim

Samsung S20 vjen i lancuar ne 5 ngjyra: Gri, Blu, Pink, e Bardhe dhe e kuqe.