-6,100L

Samsung Note 20 128GB Used

  • Display Size: 6.7 inches
  • RAM: 8GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 10MP
  • Kapaciteti i baterisë: 4300mAh
  • Memoria: 256 GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Octa-core (6)

31,900L

Përshkrim

Note 20 eshte prodhim i dates 5 gusht 2020. Telefoni vjen me nje ekran 6.7 inch me rezolucion 1080×2400 pixels.  Note 20 fuqizohet nga nje procesor 1×3.0 GHz octa-core. Ai vjen me 8RAM. Ky telefon me sistem Android ka nje bateri 4300mAh. Gjithashtu mundeson opsionin Fast Charging .

Samsung Note 20 ka nje memorie 256 GB .Ky smartphone eshte dual-Sim

Samsung Note 20 vjen i lancuar ne 5 ngjyra : Bronze,Jeshil,Gri,i Kuq dhe Blu