Samsung M11 64Gb New

Bli me Keste duke filluar nga 800 L ne muaj.
  • Display Size: 6.4 inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera: 13MP
  • Front-facing Camera: 8MP
  • Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
  • Memoria: 32 GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Snapdragon 450 (14 nm)

17,500L

Bli me Keste IUTE

Përshkrim

Samsung M11 eshte nje smartphone i lancuar ne 30 Mars 2020. Telefoni vjen me nje ekran 6.40 inch me rezolucion 720×1560 pixels. M11 fuqizohet nga nje procesor 1.8GHz octa-core Qualcomm Snapgragon.  Ai vjen ne 3Gb Ram. Ky telefon me sistem Android ka nje bateri 5000mAh. Gjithashtu mundeson opsionin Fast charging.

Samsung Galaxy M11 ka memorje 32Gb, i cili mund te suportoje vendosjen e microSD card ( deri 512Gb ). Ky smartphone eshte dual-SIM( pranon Nano-SIM card dhe Nano-SIM cards).

Telefoni suporton Wi-Fi 802.11 a/b/g/n,Bluetooth v4.20, USB Tybe-C, FM radio, 3G dhe 4G.

Samsung M11 vjen i lancuar ne tre colore: i zi, blu, violet.