Samsung Galaxy A52 128Gb New

Bli me Keste duke filluar nga 1880 L ne muaj.
  • Display Size: 6.5 inches
  • RAM: 4 GB
  • Rear Camera: 64MP
  • Front-facing Camera: 20MP
  • Kapaciteti i baterisë: 4500mAh
  • Memoria: 128GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Snapdragon 720G

41,000L

Bli me Keste IUTE

Përshkrim

Galaxy A52 eshte nje smartphone i gjenerates se fundit te kompanise Samsung lancuar me 17 Mars 2021. Ai vjen me nje ekran Super AMOLED,6.5 inch me rezolucion 1080 x 2400 pixels. Telefoni fuqizohet nga nje proceros Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)  dhe ka nje bateri prej 4500mAh.

Samsung A52 vjen me memorje prej 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM.

Ai eshte lancuar ne 4 colore: Awesome Black,Awesome White,Awesome Blue,Awesome Violet.