Samsung Galaxy A32 64Gb New

Bli me Keste duke filluar nga 1280 L ne muaj.
  • Display Size: 6.4 inches
  • RAM: 4 GB
  • Rear Camera: 64MP
  • Front-facing Camera: 20MP
  • Kapaciteti i baterisë: 5000mAh
  • Memoria: 64GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Mediatek Helio G80 (12 nm )

28,000L

Bli me Keste IUTE

Përshkrim

Galaxy A32 eshte nje smartphone i gjenerates se fundit te kompanise Samsung lancuar me 25 Shkurt 2021. Ai vjen me nje ekran Super AMOLED,6.4 inch me rezolucion 1080×2400 pixels. Telefoni fuqizohet nga nje proceros Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55) dhe ka nje bateri prej 5000mAh.

Samsung A32 vjen me memorje prej 64Gb 4Gb RAM, 128Gb 4RAM, 128Gb 6Gb RAM dhe 128Gb 8Gb RAM.

Ai eshte lancuar ne 4 colore: Awesome Black,Awesome White,Awesome Blue,Awesome Violet.