Samsung Galaxy A02s

Bli me Keste duke filluar nga 1040 L ne muaj.
  • Display Size: 6.5 inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera:13 MP
  • Front-facing Camera: 5MP
  • Kapaciteti i baterisë: 5000mAh
  • Memoria: 32GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Snapdragon 450 (14 nm)

15,000L

S’ka stok

Përshkrim

Galaxy A02s eshte nje smartphone i gjenerates se fundit te kompanise Samsung lancuar me 24 Nentor 2020. Ai vjen me nje ekran 6.5 inch me rezolucion 720×1600 pixels.Telefoni fuqizohet nga nje proceros Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) dhe ka nje bateri prej 5000mAh.

Samsung A02s vjen me memorje prej 32gb dhe 3 Giga Ram.

Ai eshte lancuar ne 4 colore: Black, White, Red, Blue.