Samsung A71

Bli me Keste duke filluar nga 2640 L ne muaj.
  • Display Size: 6.7 inches
  • RAM: 8GB
  • Rear Camera: 64MP
  • Front-facing Camera: 32MP
  • Kapaciteti i baterisë: 4500mAh
  • Memoria: 128GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Snapdragon 730 (8 nm) – Global

38,000L

S’ka stok

Përshkrim

Samsung Galaxy A71 eshte smartphone i lancvuar ne 12 Dhjetor 2019. Telefoni vjen me nje ekran 6.70 inch me rezolucion 1080×2400 pixels, me sensor fingerprint.Gjithashtu ka bateri 4500mAh dhe suporton opsionin Fast charging.

Ky telefon ka sistem Android 10, me nje procesor Octa-core 1.8 GHz Kryo,Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm) – Global. Ai vjen me 8Gb RAM.

Samsung A71 ka nje memorje prej 128Gb i cili mundeson suportimin e nje mircoSD card (deri ne 512Gb). Ky telefon eshte Dual-SIM.

Ai eshte lancuar ne tre colore: Prism Crush Black, Prism Crash Silver,Prism Crush Blue.