Samsung A51

Bli me Keste duke filluar nga 2080 L ne muaj.
  • Display Size: 6.5 inches
  • RAM: 6GB
  • Rear Camera: 48MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 4000 mAh
  • Memoria: 128 GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori:  Exynos 9611(6)

30,000L

S’ka stok

Përshkrim

Samsung A51 eshte smartphone i lancuar ne daten 12 Dhjetor 2019. Telefoni vjen me nje ekran 6.5 inch me rezolucion 1080×2400 pixels. A51 fuqizohet nga nje procesor  4×2.3 GH octa core. Ai vjen me 6RAM. Ky telefon me sistem Android ka nje bateri 4000 mAh.Gjithashtu mundeson opsionin Fast Charging.

Samsung A51 ka nje memorie 1238 GB gjithashtu suporton dhe memory card (deri ne 512GB)

Ky smartphone eshte dual-Sim

Samsung A51 vjen i lancuar ne kater  colore Prism Crush Blue,Prism Crush Black,Prism Crush Silver,Prism Crush Pink.