Samsung A21S 32Gb

Bli me Keste duke filluar nga 1320 L ne muaj.
  • Display Size: 6.5 inches
  • RAM:3GB
  • Rear Camera48MP
  • Front-facing Camera: 8MP
  • Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
  • Memoria:32 GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Octa-core (6)

19,000L

S’ka stok

Përshkrim

Samsung A21s eshte prodhimi i dates 15 May 2020.Telefoni vjen me nje ekran 6.5 inch me rezolucion 720×1600 pixels.A21s fuqizohet nga nje procesor 4×2.0 GHz octa core. Ai vjen me 3RAM.Ky telefon me sistem android ka nje bateri 5000 mAh .Gjithashtu mundeson opsionin fast Charging.

Samsung A21s ka nje memorie 32 GB gjithashtu suporton dhe memory card .

Ky smartphone eshte dual-Sim.

Samsung A21s vjen i lancuar ne kater colore: Silver, i Kuq,i Zi,Blu.