iPhone Xs 256Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 3160 L ne muaj.
  • Display Size: 5.8 inches
  • RAM: 4GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 2658 mAh
  • Memoria: 256GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori:Apple A12 Bionic (7 nm)

45,500L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone Xs eshte nje smartphone i lancuar ne 12 Shtator 2018 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 5.80 inch me rezolucion 1125×2436 pixels dhe fuqizohet nga nje procesor hexa-core Apple A12 Bionic.

I perbere nga gorrilla glass dhe kornize stainless steel,ben qe telefoni te kete nje rezistence ndaj lageshtise dhe pluhurave.

Telefoni vjen ne tre colore: Gold,Silver,Space Gray.