iPhone XR 256Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 3050 L ne muaj.
  • Display Size: 6.1 inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 2942 mAh
  • Memoria: 256GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori: Apple A12 Bionic (7 nm)

44,000L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone XR eshte nje smartphone i lancuar ne 12 Shtator 2018 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 6.10 inch me rezolucion 828×1792 pixels dhe fuqizohet nga nje procesor hexa-core Apple A12 Bionic.

I perbere nga gorrilla glass dhe kornize stainless steel,ben qe telefoni te kete nje rezistence ndaj lageshtise dhe pluhurave.

Telefoni vjen ne gjashte colore: Black, Blue, Coral, Red, White, Yellow.