iPhone X 256Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 2780 L ne muaj.
  • Display Size: 5.8inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 2716 mAh
  • Memoria: 256GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori: Apple A11 Bionic (10 nm)

40,000L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone X eshte nje smartphone i lancuar ne 3 Nentor 2017 nga kompania Apple. Me nje dizajn dhe pamje komplet ndryshe nga cfare ishim mesuar te shikonim ne modelet e meparshme qe ka prodhuar kompania, iPhone X solli inovacion ne boten e tekologjise. Ai u lancua per 10 vjetorin e kompanise. Telefoni vjen me nje ekran 5.80 inch me rezolucion 1125×2436  pixels dhe fuqizohet nga nje procesor hexa-core Apple A11 Bionic.

I perbere nga gorrilla glass dhe kornize stainless steel,ben qe telefoni te kete nje rezistence ndaj lageshtise dhe pluhurave.

Telefoni vjen ne dy colore: Silver,Space Gray.