iPhone SE 2020 64GB Used

Bli me Keste duke filluar nga 2430 L ne muaj.
  • Display Size: 4.7 inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 7MP
  • Kapaciteti i baterisë: 1821mAh
  • Memoria: 64GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori: Apple A13 Bionic

35,000L

S’ka stok

Përshkrim

iPhone SE 2020 eshte nje smartphone i lancuar ne 15 Prill 2020 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 4.70 inch dhe me rezolucion 750×1334 pixels.

Telefoni eshte i perbere nga gorrilla glass dhe kornize alumini.

Ai fuqizohet nga nje procesor Apple A13 Bionic (7 nm+) dhe suporton vetem nje karte SIM.

iPhone SE 2020 vjen ne tre colore: Black, White, Red.