iPhone 8 64GB Used

Bli me Keste duke filluar nga 1530 L ne muaj.
  • Display Size: 4.7inches
  • RAM: 2GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 7MP
  • Kapaciteti i baterisë: 1821mAh
  • Memoria: 64GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori: Apple A11 Bionic (10 nm)

22,000L

S’ka stok

Përshkrim

iPhone 8 eshte nje smartphone i lancuar ne 12 Shtator 2017 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 4.70 inch dhe me rezolucion 750×1334 pixels.

Telefoni eshte i perbere nga gorrilla glass dhe kornize alumini.

Ai fuqizohet nga nje procesor Hexa-core Apple A11 Bionic (10 nm) dhe suporton vetem nje karte SIM.

iPhone 8 vjen ne kater colore: Gold, Red, Silver, Space Grey.