iPhone 8+ 128GB Used

Bli me Keste duke filluar nga 2670 L ne muaj.
  • Display Size: 5.5 inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 7MP
  • Kapaciteti i baterisë: 2691 mAh
  • Memoria: 256 GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori: Apple A11 Bionic (10 nm)

38,500L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone 8+ eshte nje smartphone i lancuar ne 12 Shtator 2017 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 5.50 inch dhe me rezolucion 1080×1920 pixels.

Telefoni eshte i perbere nga gorrilla glass dhe kornize alumini.

Ai fuqizohet nga nje procesor Hexa-core Apple A11 Bionic (10 nm) dhe suporton vetem nje karte SIM.

iPhone 8+ vjen ne kater colore: Gold, Red, Silver, Space Grey.