iPhone 7 Plus 32Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 1800 L ne muaj.
  • Display Size: 5.5 inches
  • RAM: 3GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 7MP
  • Kapaciteti i baterisë: 2900 mAh
  • Memoria: 32GB
  • Garancia: 3 Muaj
  • Procesori: Apple A10 Fusion (16 nm)

26,000L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone 7+ eshte nje smartphone i lancuar ne 7 Shtator 2016 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 5.50 inch dhe me rezolucion 1080×1920 pixels.

Telefoni eshte i perbere nga gorrilla glass dhe kornize alumini.

Ai fuqizohet nga nje procesor Hexa-core Apple A10 Fusion (16 nm) dhe suporton vetem nje karte SIM.

iPhone 7+ vjen ne 5 colore: Black, Gold, Jet Black, Rose Gold, Silver.