iPhone 6s 16Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 9440 L ne muaj.
  • Display Size: 4.7 inches
  • RAM: 2GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 5MP
  • Kapaciteti i baterisë: 1715mAh
  • Memoria: 16GB
  • Garancia: 1 Muaj
  • Procesori: Apple A9 (14 nm)

136,000L

S’ka stok

Përshkrim

iPhone 6s eshte nje smartphone i lancuar ne 25 Shtator 2015 nga kompania Apple. Ai vjen me nje ekran 4.70 inch dhe me rezolucion 750×1334 pixels.

Telefoni eshte i perbere nga gorrilla glass dhe kornize alumini.

Ai fuqizohet nga nje procesor Apple A9 (14 nm) dhe suporton vetem nje karte SIM.

iPhone 7 vjen ne kater colore: Space Gray, Silver, Gold, Rose Gold.