iPhone 13 Pro 128Gb New

Bli me Keste duke filluar nga 9820 L ne muaj.
  • Display Size: 6.1 inches
  • RAM: 6GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 3095 mAh
  • Memoria: 128GB
  • Garancia: 12 Muaj
  • Procesori: Apple A15 Bionic (5 nm)

141,500L

S’ka stok

Përshkrim

iPhone 13 Pro risia e fundit nga gjigandi Apple. I lancuar ne 14 Shtator 2021 . Ky telefon vje me nje ekran 6.10 inch,Super Retina XDR OLED, 120Hz dhe me nje rezolucion 1170×2532 pixels. Me mbrojtje qeramike ,rezistent ndaj ujit dhe pluhurave,keto vecori e bejne kete telefon mjaft te formuar.

iPhone 13 Pro vjen bashk me lancimin e iOS 15,i cili ka sjelle nje game te gjere risish dhe benefitesh per gjithe perdoruesit e iPhone-it.

I perbere nga procesori A15 Bionic i cilesuar si procerori me i shpejte per nje smatrphone deri tani.

Cinematic Mode, efekti me sesancional per nje kamer, ju mundeson photo dhe video me kualitet fantastik.

Ky telefon vjen i lancuar ne kater colore: Gold, Graphite,Silver dhe ngjyra e vecante kete vit Sierra Blue.