iPhone 11 64Gb Used

Bli me Keste duke filluar nga 3850 L ne muaj.
  • Display Size: 6.1 inches
  • RAM: 4GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 3110 mAh
  • Memoria: 64GB
  • Garancia: 6 Muaj
  • Procesori: Apple A13 Bionic (7 nm+)

55,500L

Bli me Keste

Përshkrim

iPhone 11 nje nga smartphonet e teknologjise se fundit, i lancuar nga kompania Apple ne 10 Shtator 2019. Telefoni vjen me nje ekran 6.10 inc me rezolucion 828 x 1792 pixels dhe Liquid Retina IPS LCD.

11 fuqizohet nga procesori A13 Bionic i cili i jep nje performace te shpejte dhe mjaft produktive. I krijuar nga gorrilla glass dhe korniza stainless steel ky telefon ben qe ky telefon te jete mjaft rezistent.

Si cdo smartphon i Apple dhe 11 vjen vetem me nje SIM cart.

Ai vjen i lancuar ne 5 colore: Black,Green,Purple,Red,White,Yellow.