iPhone 11 Pro 64Gb NEW

Bli me Keste duke filluar nga 6280 L ne muaj.
  • Display Size: 5.8 inches
  • RAM: 4GB
  • Rear Camera: 12MP
  • Front-facing Camera: 12MP
  • Kapaciteti i baterisë: 3046mAh
  • Memoria: 64GB
  • Garancia: 6Muaj
  • Procesori: Apple A13 Bionic (7 nm+)

90,500L

S’ka stok

Përshkrim

iPhone 11 Pro nje nga smartphonet e teknologjise se fundit, i lancuar nga kompania Apple ne 10 Shtator 2019. Telefoni vjen me nje ekran 5.80 inc me rezolucion 1125x 2436 pixels dhe Super Retina XDR OLED, HDR10.

11 Pro fuqizohet nga procesori A13 Bionic i cili i jep nje performace te shpejte dhe mjaft produktive. I krijuar nga gorrilla glass dhe korniza stainless steel ben qe ky telefon te jete mjaft rezistent.

Si cdo smartphon i Apple dhe 11 Pro vjen vetem me nje SIM cart.

Ai vjen i lancuar ne kater colore: Gold,Silver,Space Gray,Midnight Green